Plazma medyczna IQ – łagodne zmiany skórne

Brodawki wirusowe (usuwanie brodawek, usuwanie kurzajek) Kępki żółte (usuwanie kępek żółtych) Prosaki (usuwanie prosaków) Włókniaki (usuwanie pieprzyków, usuwanie włókniaków, usuwanie znamion).

EMS- ELEKTROMAGNETYCZNA STYMULACJA MIĘŚNI

opis krótki

Laser Alma Harmony

Harmony XL Pro daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Jest to idealne rozwiązanie w walce z oznakami starzenia takimi jak głębokie i drobne zmarszczki, wiotkość skóry, ścieńczenie naskórka czy nierówny koloryt.

DEPILACJA LASEROWA VECTUS

Laser Vectus jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Vectus to produkt amerykańskiej firmy Palomar, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś jest ona chroniona patentem. Vectus jako jedyny laser, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - SKINTEL.

TC CRYO KRIOLIPOLIZA KONTRASTOWA

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej. 

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej z użyciem TC CRYO, polega na efekcie kriolipolizy kontrastowej, poprzez naprzemienne schłodzenie i podgrzewanie tkanki tłuszczowej.

STORZ MEDICAL

– fala uderzeniowa JUZ DOSTĘPNA w Naszym gabinecie.
To kilka modułów pracy połączonych ze sobą w synergiczne sposób by najlepiej przeciwdziałać oznakom starzenia, cellulitowi oraz lokalnej otyłości.To także intensywna terapia przeciwbólowa.

ENDERMOLOGIA LPG

Endermologia lPG Lipomassage jest dziełem światowego lidera w wyszczuplaniu, zwalczaniu cellulitu oraz modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki – francuskiej firmy LPG. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Endermologie by wyszczuplić, ujędrnić i wyrzeźbić sylwetkę. Umożliwia pozbycie się opornego tłuszczu z miejsc, które nie poddają się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym.

zabiegi na ciało

MAXIMUS POLLOGEN - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY

Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wszystko dlatego, że masaż bańką chińską pozwala w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność.

zabiegi na ciało

ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE

ŻELAZKO® ANTYCELLULITOWE to rewolucyjne urządzenie do redukcji cellulitu i modelowania sylwetki, które wykorzystuje synergię trzech aktywnych energii oddziałujących bezpośrednio na tkanki.

zabiegi na ciało

LASER FRAKCYJNY EMERGE

Nowoczesny laser Emerge wykonuje resurfacing, czyli głęboką regenerację skóry poddanej zabiegowi. Mikrowiązki światła w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka oraz skóry właściwej, wywołując naturalny proces gojenia. Uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

MIKRODERMABRAZJA Z KWASAMI

Zabieg polecany w przypadku skóry z rozstępami i bliznami bez ropnych i zapalnych stanów. Zabieg rozpoczyna się mikrodermabrazją diamentową, aby usunąć wierzchnią warstwę zrogowaciałego naskórka. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest preparat w formie kwasu. Rodzaj zastosowanego kwasu dobierany jest indywidualnie do stanu i kondycji skóry. Po zabiegu skóra jest widocznie odświeżona, gładka, a rozstępy i blizny widocznie zredukowane.

zabiegi na ciało

DERMA FUSION PEN
Derma Fusion Pen to nowoczesne urządzenie którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5mm do 2mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

PEELING MEDYCZNY – KWAS MLEKOWY

Peeling medyczny z kwasem mlekowym to zabieg głębokiej chemabrazji, który prowadzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej pod okiem wykwalifikowanego kosmetologa. Zabieg głęboko regeneruje skórę, zmniejsza widoczność blizn, zmarszczek i przebarwień, obkurcza pory. Proces regeneracji może powodować duże łuszczenie naskórka.

zabiegi na ciało

PEELINGI CHEMICZNE PERFECT IMAGE

Od 20 lat Perfect Image jest wiodącym producentem peelingów chemicznych w USA. Wszystkie składniki aktywne zawarte w peelingach chemicznych Perfect Image są przebadane a dzięki temu bezpieczne i efektywne. Produkcja odbywa się wyłącznie w Stanach Zjednoczonych w ramach procedury GMP (Good Manufacturing Practice) przez wykwalifikowanych specjalistów.

DEPILACJA WOSKIEM

Depilujemy każdą część ciała, dobieramy odpowiedni wosk do rodzaju skóry i depilowanego obszaru, staramy się, aby Twoja depilacja była komfortowa i bezbolesna. Bikini brazylijskie to jedna z najpopularniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia.