Pakiety

3x MAXIMUS POLLOGEN

Cena: 696,00 zł

Wartość pakietu: 870 zł

MAXIMUS POLLOGEN - DOTYCZY PAKIETU TWARZ

Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

REDUKCJA BRUZD WARGOWO - NOSOWYCH, Z MARSZCZEK WOKÓŁ OCZU I UST, MODELOWANIE OWALU TWARZY
Do precyzyjnej pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest bardzo mała głowica emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Pracuje się nią na linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo - nosowych.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4 – 6 w serii, w odstępach jednego tygodnia.

EFEKTY

· redukcja zmarszczek
· ujędrnienie i odmłodzenie skóry
· poprawa konturów skóry
· poprawa napięcia skóry
· redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
· lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni
· detoksykacja i drenaż limfatyczny
· poprawa krążenia krwi i dot

Przeciwwskazania:
· Wiek poniżej 18 roku życia.
· Stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne. Nie można stosować na pacjentach, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie „połączenia” zostały całkowicie usunięte.
· Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej.
· Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.
· Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.
· Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.
· Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.
· Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło. Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym. Pacjenci mogą mieć zabieg wykonany tylko i wyłącznie jeśli przestrzegają profilaktycznego reżimu.
· Pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur.
· Pacjenci, którzy mają obszary w których występują zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.
· Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra.
· Żylaki w obszarze zabiegowym.
· Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, a także bardzo sucha i delikatna skóra.
· Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.

W pakiecie taniej! Zabiegi zakupione w pakiecie premiowane są rabatami. Przy zakupie 3 zabiegów otrzymujesz od nas 20% zniżkia przy 5 zabiegach oferujemy Ci aż 30% rabatu.

Komentarze