MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny kształt i piękny kolor na stałe - Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

Korzystając z oferty makijażu permanentnego możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie. Kolor pigmentu dobrany jest do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody. Polecamy zabieg metodą cieniowania.

PRZECIWWSKAZANIA:

• przechodzisz infekcję wirusową,
• jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę,
• masz aktywną opryszczkę na ustach (zabieg możesz wykonać 2 tygodnie od jej zagojenia),
• w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwałaś usta Botoxem lub kwasem hialuronowym,
• Twoje usta są suche i popękane,
• jesteś w ciąży,
• przyjmujesz leki sterydowe.

PRZEBIEGI ZABIEGÓW MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:

PIERWSZA WIZYTA

Na pierwszej wizycie przeprowadzamy wywiad w celu wykluczenia przeciwskazań do zabiegu. Następnie wykonujemy test alergiczny na pigment i znieczulenie, by upewnić się, że zabieg może być przeprowadzony. W dalszej kolejności ustalamy kształt i kolor oczu, brwi czy ust i wykonujemy rysunek wstępny. Po zaakceptowaniu rysunku nakładamy pierwszą warstwę znieczulenia i wykonujemy zabieg właściwy, w razie potrzeby dokładamy znieczulenie.

DRUGA WIZYTA

Następuje po ok 4–8 tygodni od pierwszego zabiegu i jest to tzw. “korekta”. Na tej wizycie dokonujemy oceny trwałości koloru, równomierności odcienia, zmian w kolorze czy strukturze wzoru w celu jego poprawy i utrwalenia wyniku naszej pigmentacji. Korekta wykonywana jest bezpłatnie. Koszt korekty wykonywanej po czasie dłuższym niż 8 tygodni ustalamy indywidualnie.