PRZEKŁUCIE USZU

W naszym Salonie korzystając z systemu przekłuwania uszu firmy Studex oferujemy szybki iprzyjemny zabieg. Z naszymi systemami przekłuwania uszu, uszy przekłuwane są przy użyciu naszych specjalnie zaprojektowanych kolczyków, które mogą być noszone również na co dzień.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny kształt i piękny kolor na stałe - Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Kształt o jakim marzyłaś - Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1,2D,3D

Zapewnia piękny wygląd rzęs bez konieczności ich malowania. Dzięki temu zabiegowi możesz uzyskać naturalny wygląd, a Twoje oczy zyskają na wyrazistości, zostaną optycznie powiększone, będziesz zniewalać swoim spojrzeniem.

HENNA

Henna to pozornie bardzo prosty zabieg, jednak nie w każdym wykonaniu. W naszym Salonie podchodzimy do tego zabiegu z bardzo dużym zaangażowaniem, bo wiemy jak ogromny wpływ ma na wygląd twarzy kobiety. Dlatego możesz spokojnie nam zaufać. Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową, jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.

MAKIJAŻE

Trwałość i wodoodporność makijażu gwarantują profesjonalne kosmetyki stworzone specjalnie do pracy w ekstremalnych warunkach: na planach filmowych, w telewizji i teatrze. Podkład nakładany metodą airbrush zapewnia idealne krycie przebarwień, blizn po trądziku, naczynek czy nawet tatuaży. Kolorystyka cieni, róży i szminek wydobywa świeżość i promienność cery oraz podkreśla tęczówkę oka.