Koktajl Monaco – królewski lifting

Koktajl Monaco to prawdziwie królewski lifting, który w ekspresowym tempie pomoże usunąć najbardziej widoczne oznaki starzenia się skóry.

Fibryna bogatopłytkowa

jest autogenną i biokompatybilną membraną i jest zaliczana do krwiopochodnych preparatów autologicznych. Stymuluje gojenie, wzrost tkanek miękkich, pobudza tworzenie naczyń krwionośnych i procesy regeneracyjne skóry, co przekłada się na poprawę jędrności i odmłodzenie skóry.

Autologiczny wypełniacz

Jest to typ wypełniaczy pozyskiwany z komórek macierzystych, z frakcji osocza krwi pacjenta. Skoagulowane osocze, w formie żelu nie powoduje obrzęków, czy też ryzyka odrzucenia.

TERAPIA FOTODYNAMICZNA EstGen

Receptura Żelu FOTO estGen jest oparta na kwasie 5-aminolewulinowym (ALA) o stężeniu ponad 5% – jednym z najlepiej przebadanych fotosensybilizatorów i z potwierdzoną naukowo skutecznością.

BOTOX- USUWANIE ZMARSZCZEK

Iniekcje botoksu to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg  polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

MEZOTERAPIA IGŁOWA CIAŁA

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników bezpośrednio do tkanki tłuszczowej za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Podczas zabiegu dobierany jest odpowiedni koktajl, który jest zastosowany do iniekcji.

WAMPIRZY LIFTING

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – wampirzy lifting jest zabiegiem skutecznym oraz bezpiecznym. Substancję aktywną pozyskujemy z krwi Klienta, którą przygotowujemy i podajemy za pomocą iniekcji. Zabieg stymuluje komórki macierzyste i fibroblasty, a efektem jest korekcja zmarszczek i regeneracja skóry. Zabieg wyklucza ryzyko alergii!

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu w skórę określonych substancji za pomocą klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Zabieg wzmacnia skórę, rewitalizuje ją i głęboko odżywia, poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność, napina skórę i wyrównuje jej kolor. Rodzaj preparatu jest dobierany do potrzeb skóry. Do mezoterapii igłowej stosujemy preparaty bezpieczne, posiadające certyfikat medyczny.

zabiegi na ciało

LIPOLIZA INIEKCYJNA – usuwanie tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

KWAS HIALURONOWY – WOLUMETRIA

Zabieg wolumetrii (nadania objętości) z kwasem hialuronowym umożliwiają modelowanie twarzy bez ingerencji skalpela. Wolumetria twarzy pozwala na podniesienie owalu, zwiększenie objętości, przywrócenie gęstości skórze, a nawet korekcję kształtu nosa, ust czy kości policzkowych. Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy.

MEZOTERAPIA GŁĘBOKA HYDRA BOOSTER

Hydra Booster to unikatowe połączenie dwóch produktów nieocenionej marki Filorga. Pierwszy z nich, NCTF 135HA, zawiera kwas hialuronowy oraz aż 53 składniki aktywne, drugi – M-HA 18, to mieszanka kwasu hialorunowego i glicerolu. Podanie tak połączonego zastrzyku pod skórę daje spektakularne efekty.

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Mezoterapia skóry głowy, czy mezoterapia włosów jest polecana zarówno kobietom jak i mężczyznom.

KWAS HIALURONOWY (WYPEŁNIACZ)

Obecnie standardem w medycynie estetycznej jest powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego. Jest to najbezpieczniejszy z dostępnych wypełniaczy. Kwas hialuronowy daje również efekt nawilżenia ust, co dodatkowo podkreśla urodę powiększonych ust.

MEZOTERAPIA IGŁOWA - MODELOWANIE UST

Mezoterapia igłowa ust polega na wstrzykiwaniu odżywczego koktajlu przy pomocy klasycznej strzykawki i cienkiej igły. Zabieg poprzedza znieczulenie. Rodzaj preparatu do mezoterapii jest dobierany do potrzeb skóry ust. W naszym Salonie La Baute do mezoterapii igłowej stosujemy preparaty bezpieczne, posiadające certyfikat medyczny – koktajle z francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające bardzo dobre efekty.