ZAFFIRO

Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym - Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.

STORZ MEDICAL

– fala uderzeniowa JUZ DOSTĘPNA w Naszym gabinecie.
To kilka modułów pracy połączonych ze sobą w synergiczne sposób by najlepiej przeciwdziałać oznakom starzenia, cellulitowi oraz lokalnej otyłości.To także intensywna terapia przeciwbólowa.

OCZYSZCZANIE MANUALNE TWARZY

Oczyszczanie manualne twarzy to zabieg polegający na usunięciu wszelkich zanieczyszczeń za pomocą peelingu kawitacyjnego i oczyszczania manualnego. Oczyszczanie twarzy dokładnie usuwa nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usuwa zrogowaciały naskórek, zaskórniki i bakterie. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie.

KWAS HIALURONOWY

Zabieg wolumetrii (nadania objętości) z kwasem hialuronowym umożliwiają modelowanie twarzy bez ingerencji skalpela. Wolumetria twarzy pozwala na podniesienie owalu, zwiększenie objętości, przywrócenie gęstości skórze, a nawet korekcję kształtu nosa, ust czy kości policzkowych. Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy.

zabiegi na ciało

DERMA FUSION PEN
Derma Fusion Pen to nowoczesne urządzenie którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5mm do 2mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 1–2 mm za pomocą igły i strzykawki, dokładnie tam gdzie jest to potrzebne. Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające. Mezoterapia igłowa daje bardzo dobre efekty w przypadku blizn i rozstępów. Zastosowane koktajle wzmacniają włókna kolagenowo-elastynowe, odbudowują tkankę łączną przez stymulowanie procesów zabliźniania. Działają wybitnie pojędrniająco i nawilżająco.

SINAPSI 2.0

PIERWSZY NA ŚWIECIE LASEROWY INIEKTOR

OXYBRAZJA - MIKRODERMABRAZJA WODNO TLENOWA

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

zabiegi na ciało

PEELINGI CHEMICZNE PERFECT IMAGE

Od 20 lat Perfect Image jest wiodącym producentem peelingów chemicznych w USA. Wszystkie składniki aktywne zawarte w peelingach chemicznych Perfect Image są przebadane a dzięki temu bezpieczne i efektywne. Produkcja odbywa się wyłącznie w Stanach Zjednoczonych w ramach procedury GMP (Good Manufacturing Practice) przez wykwalifikowanych specjalistów.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na złuszczaniu starych warstw naskórka za pomocą specjalnych nakładek pokrytych kryształkami. Intensywność zabiegu, jakiej poddana zostanie skóra, ustalana jest indywidualnie podczas wizyty. Mikrodermabrazja, to zabieg idealny dla osób borykających się z nadmiernym łojotokiem oraz z rozszerzonymi porami, a także ze zmarszczkami czy bliznami. .

PEDICURE SPA

Pedicure SPA jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci, ponadto specjalny peeling ziarnisty stóp oraz głębokie nawilżanie poprzez zastosowanie maski parafinowej. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.

PEDICURE CLASSIC

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp solą pielęgnacyjną lub nałożeniem sprayu zmiękczającego naskórek do pedicuru medycznego Podopharm. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny, na miskę pedicure nakładana jest jednorazowa folia.

PEDICURE EXPRESS

Zabieg pedicure express, jak sama nazwa wskazuje, jest szybkim zabiegiem odświeżającym stopy. Wykonujemy go w dwóch wariantach:

1. Podeszwa stopy: odświeżamy stopy lotionem dezynfekująco-nawilżającym, nastęnie spray zmiękczający naskórek Podopharm. Nadmiar zrogowaciałego naskórka usuwany jest mechanicznie frezarką wyposażoną w odkurzacz pyłów, dzięki czemu wszelkie mikroorganizmy i resztki naskórka są usuwane do filtra.

ZABIEG PARAFINOWY

Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów, ale my podajemy sobie ręce bez wstydu — mamy zabieg parafinowy. Na skórze dłoni wykonujemy najpierw peeling, następnie wmasowujemy serum regenerujące i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmujemy i wmasowujemy krem ochronny.

KOREKTA WRASTAJĄCEGO PAZNOKCIA- PODOPHARM

Wrastający paznokieć to złożony problem. Podczas wizyty staramy się działać wielotorowo. Przede wszystkim staramy się znaleźć przyczynę wrastania i ją wyeliminować. Uczymy pielęgnacji paznokcia w domu, zalecamy preparaty i łagodzimy ból. Korekta wrastającego paznokcia to odpowiednie przygotowanie paznokcia, jeśli paznokieć tego wymaga – założenie podoklamry Podopharm, umożliwiając powrót paznokcia na właściwy tor wzrostu.

MANICURE SPA

Relaksujący zabieg manicure z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską i masażem dłoni. Zapewnia optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom i skórkom oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie każdego rodzaju. Zabieg obejmuje również opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, odżywczy balsam do rąk, olejek do paznokci i skórek.

MANICURE CLASSIC

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie płytki i wypolerowanie, odżywczy balsam do rąk AVOJUICE, olejek do paznokci i skórek.