MANICUR JAPOŃSKI

Podczas zabiegu w płytkę paznokci wcierane są substancje odżywcze pozwalające na uzyskanie zdrowego i pięknego wyglądu paznokci. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci.

KOREKTA WRASTAJĄCEGO PAZNOKCIA- PODOPHARM

Wrastający paznokieć to złożony problem. Podczas wizyty staramy się działać wielotorowo. Przede wszystkim staramy się znaleźć przyczynę wrastania i ją wyeliminować. Uczymy pielęgnacji paznokcia w domu, zalecamy preparaty i łagodzimy ból. Korekta wrastającego paznokcia to odpowiednie przygotowanie paznokcia, jeśli paznokieć tego wymaga – założenie podoklamry Podopharm, umożliwiając powrót paznokcia na właściwy tor wzrostu.

PEDICURE SPA

Pedicure SPA jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci, ponadto specjalny peeling ziarnisty stóp oraz głębokie nawilżanie poprzez zastosowanie maski parafinowej. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które cenią sobie trwałość i blask lakieru, a także zadbaną i gładką skórę stóp. Pedicure hybrydowy, jak i każdy pedicure w naszym Salonie, wykonywany jest specjalną frezarką, która odciąga pył, co zapewnia pełen komfort podczas zabiegu. Pedicure hybrydowy to połączenie pedicure classic oraz lakieru hybrydowego nakładanego na płytkę paznokciową.

PEDICURE EXPRESS

Zabieg pedicure express, jak sama nazwa wskazuje, jest szybkim zabiegiem odświeżającym stopy. Wykonujemy go w dwóch wariantach:

1. Podeszwa stopy: odświeżamy stopy lotionem dezynfekująco-nawilżającym, nastęnie spray zmiękczający naskórek Podopharm. Nadmiar zrogowaciałego naskórka usuwany jest mechanicznie frezarką wyposażoną w odkurzacz pyłów, dzięki czemu wszelkie mikroorganizmy i resztki naskórka są usuwane do filtra.

PEDICURE CLASSIC

Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp solą pielęgnacyjną lub nałożeniem sprayu zmiękczającego naskórek do pedicuru medycznego Podopharm. W celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu higieny, na miskę pedicure nakładana jest jednorazowa folia.

ZABIEG PARAFINOWY

Suchość i szorstkość dłoni jest jednym z naszych najczęstszych problemów, ale my podajemy sobie ręce bez wstydu — mamy zabieg parafinowy. Na skórze dłoni wykonujemy najpierw peeling, następnie wmasowujemy serum regenerujące i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają w ciągu 30 minut. Potem parafinę zdejmujemy i wmasowujemy krem ochronny.

MANICURE SPA

Relaksujący zabieg manicure z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską i masażem dłoni. Zapewnia optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom i skórkom oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie każdego rodzaju. Zabieg obejmuje również opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie i wypolerowanie płytki, odżywczy balsam do rąk, olejek do paznokci i skórek.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.

MANICURE CLASSIC

Tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wypielęgnowane ręce oraz zdrowe i lśniące paznokcie to efekt, który otrzymasz po zabiegu. Zabieg zawiera: opracowanie kształtu paznokcia, opracowanie skórek i ewentualne ich wycięcie, wyrównanie płytki i wypolerowanie, odżywczy balsam do rąk AVOJUICE, olejek do paznokci i skórek.