LAMINACJA RZĘS

Laminacja rzęs to zabieg naturalnego, trwałego podkręcenia i odżywienia rzęs. Po zabiegu rzęsy są pogrubione, uniesione od nasady przez co wydają się być maksymalnie wydłużone, a ich kondycja poprawiona. Zabieg łączymy z henną rzęs, co daje spektakularny efekt hollywoodzkiego spojrzenia.

LAMINACJA BRWI
Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub rosną dość nieregularnie – poznaj laminowanie brwi – innowacyjny zabieg pozwalający na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące.
Zabieg można uzupełnić farbowaniem, henną oraz regulacją, w zależności od potrzeb oraz oczekiwań klientów.

PRZEKŁUCIE USZU

W naszym Salonie korzystając z systemu przekłuwania uszu firmy Studex oferujemy szybki iprzyjemny zabieg. Z naszymi systemami przekłuwania uszu, uszy przekłuwane są przy użyciu naszych specjalnie zaprojektowanych kolczyków, które mogą być noszone również na co dzień.

Stylizacja brwi BROWN HENNA BY NIKK MOLE

Klientki pokochały tę usługę za jej trwałość i efekt WOW. Już teraz nie muszą codziennie rano tracić czasu na mozolne rysowanie perfekcyjnych brwi. Czym różni się stylizacja brwi od zwykłej popularnej szybkiej henny? Zacznijmy od produktu na którym pracujemy. Prawdziwa Marokańska Henna  dla idealnych brwi z długotrwałym EFEKTEM

MAKIJAŻ PERMANENTNY KRESKI OKA

Makijaż permanentny – kreski: oferujemy do wyboru delikatne zagęszczenie korony rzęs lub bardziej wyraziste modelowanie typu eyeliner. Na życzenie można namalować tylko górną albo jedynie dolną linię powiek. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu kreski powiekowej zewnętrznej, oczy optycznie powiększają się i zwiększa się ekspresyjność twarzy. Podkreślamy koronę rzęs, co dodatkowo optycznie zagęszcza rzęsy.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny kształt i piękny kolor na stałe - Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Kształt o jakim marzyłaś - Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1,2D,3D

Zapewnia piękny wygląd rzęs bez konieczności ich malowania. Dzięki temu zabiegowi możesz uzyskać naturalny wygląd, a Twoje oczy zyskają na wyrazistości, zostaną optycznie powiększone, będziesz zniewalać swoim spojrzeniem.

HENNA

Henna to pozornie bardzo prosty zabieg, jednak nie w każdym wykonaniu. W naszym Salonie podchodzimy do tego zabiegu z bardzo dużym zaangażowaniem, bo wiemy jak ogromny wpływ ma na wygląd twarzy kobiety. Dlatego możesz spokojnie nam zaufać. Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową, jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.

MAKIJAŻE

Trwałość i wodoodporność makijażu gwarantują profesjonalne kosmetyki stworzone specjalnie do pracy w ekstremalnych warunkach: na planach filmowych, w telewizji i teatrze. Podkład nakładany metodą airbrush zapewnia idealne krycie przebarwień, blizn po trądziku, naczynek czy nawet tatuaży. Kolorystyka cieni, róży i szminek wydobywa świeżość i promienność cery oraz podkreśla tęczówkę oka.